Pomáhejte svojí prací jako Chariťák!

Vaše profese vyžaduje znalosti, dovednosti a zkušenosti, stejně jako pomoc potřebným. Dělejte svou práci a zároveň pomáhejte zaměstnancům Diecézní charity Brno profesionálně pomáhat.

 

Proč se do projektu zapojit?

 • Věnujte Den pro Charitu tím, že si požádáte o srážky ze mzdy ve prospěch Charity, a budete tak pracovat v jednu chvíli z jednoho místa za dva.
 • Ke svému know-how přidáte 25 let zkušeností s profesionální pomocí zaměstnanců Diecézní charity Brno.
 • Pomůžete potřebným z širokého spektra cílových skupin – senioři, lidé s postižením, matky s dětmi v tísni, lidé bez domova atd. Ročně Diecézní charita Brno pomůže přes 50 000 lidí.

 • Čas je velkou hodnotou o níž každý z nás rozhoduje. Jsem velmi rád, že se řada kolegů zapojila do této aktivity a využila možnosti, dělat práci v níž jsou dobří a zároveň být prospěšný těm, kdo to potřebují. Akce každému z nás dává možnost zažít dobrý pocit a radost v jednom čase dvakrát.

  Čas je velkou hodnotou o níž každý z nás rozhoduje. Jsem velmi rád, že se řada kolegů zapojila do této aktivity a využila možnosti, dělat práci v níž jsou dobří a zároveň být prospěšný těm, kdo to potřebují. Akce každému z nás dává možnost zažít dobrý pocit a radost v jednom čase dvakrát. Tomáš Groh Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Mohla jsem si koupit třeba nové šaty, ale… Zapojila jsem se, protože to má smysl.

  Mohla jsem si koupit třeba nové šaty, ale… Zapojila jsem se, protože to má smysl. Radka Tesaříková Personalistka (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Je na každém z nás, jak velké světlo okolo budeme mít. Proto jsem se rozhodl podpořit tento projekt a zapálit tak tím další pomyslnou svíčku.

  Je na každém z nás, jak velké světlo okolo budeme mít. Proto jsem se rozhodl podpořit tento projekt a zapálit tak tím další pomyslnou svíčku. Ing. Vladislav Polášek výkonný ředitel (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Ten den jsem se o to více těšila do práce když jsem věděla, že každá minuta pomůže těm, kteří takové štěstí v životě neměli.

  Ten den jsem se o to více těšila do práce když jsem věděla, že každá minuta pomůže těm, kteří takové štěstí v životě neměli. Kristýna Bílková Asisstant to the Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • 1

Formulář pro zaměstnance

prosím doplňte
prosím doplňte
prosím doplňte
neplatný e-mail
prosím doplňte
Koho máme ve vaší firmě kontaktovat?
prosím doplňte
prosím doplňte
prosím doplňte
prosím doplňte
captcha

Projekt vznikl ve spolupráci s agenturou Ogilvy. Děkujeme!

Copyright © 2021 Den pro charitu. Všechna práva vyhrazena.