HARTMANN - RICO a.s.

 • Ten den jsem se o to více těšila do práce když jsem věděla, že každá minuta pomůže těm, kteří takové štěstí v životě neměli.

  Ten den jsem se o to více těšila do práce když jsem věděla, že každá minuta pomůže těm, kteří takové štěstí v životě neměli. Kristýna Bílková Asisstant to the Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Udělat každý den byť malý dobrý skutek mi dává smysl a dát celý den jako dobrý skutek pak ještě větší.

  Udělat každý den byť malý dobrý skutek mi dává smysl a dát celý den jako dobrý skutek pak ještě větší. Marek Třeška Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Byla to výborná příležitost nepřestat dělat práci, která mě baví a přitom si prožít celý den jako výjimečný - s pocitem, že pomáhám lidem, kteří to potřebují.

  Byla to výborná příležitost nepřestat dělat práci, která mě baví a přitom si prožít celý den jako výjimečný - s pocitem, že pomáhám lidem, kteří to potřebují. Sylwia Říhošková Corporate Communication & Branding Manager (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Čas je velkou hodnotou o níž každý z nás rozhoduje. Jsem velmi rád, že se řada kolegů zapojila do této aktivity a využila možnosti, dělat práci v níž jsou dobří a zároveň být prospěšný těm, kdo to potřebují. Akce každému z nás dává možnost zažít dobrý pocit a radost v jednom čase dvakrát.

  Čas je velkou hodnotou o níž každý z nás rozhoduje. Jsem velmi rád, že se řada kolegů zapojila do této aktivity a využila možnosti, dělat práci v níž jsou dobří a zároveň být prospěšný těm, kdo to potřebují. Akce každému z nás dává možnost zažít dobrý pocit a radost v jednom čase dvakrát. Tomáš Groh Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • 1

Karel Kaňák, s.r.o.

 • Je na každém z nás, jak velké světlo okolo budeme mít. Proto jsem se rozhodl podpořit tento projekt a zapálit tak tím další pomyslnou svíčku.

  Je na každém z nás, jak velké světlo okolo budeme mít. Proto jsem se rozhodl podpořit tento projekt a zapálit tak tím další pomyslnou svíčku. Ing. Vladislav Polášek výkonný ředitel (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Pomáhám, protože můžu.

  Pomáhám, protože můžu. Michael Pokorný specialista frézovacího centra (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Má motivace pro zapojení do projektu byla jednoduše pomoc bližním. Dokážu si představit, jaké to je, když je člověk odkázaný na pomoc druhých, proto jsem rád využil tuto příležitost se zapojit a aspoň nějakým způsobem podpořit dobrou věc.

  Má motivace pro zapojení do projektu byla jednoduše pomoc bližním. Dokážu si představit, jaké to je, když je člověk odkázaný na pomoc druhých, proto jsem rád využil tuto příležitost se zapojit a aspoň nějakým způsobem podpořit dobrou věc. Petr Raiskub konstruktér (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • V životě je spousta těžkých rozhodnutích, tady není co řešit. Neklást si otázku kolik, ale komu.

  V životě je spousta těžkých rozhodnutích, tady není co řešit. Neklást si otázku kolik, ale komu. Petr Ringer vedoucí výroby (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Mohla jsem si koupit třeba nové šaty, ale… Zapojila jsem se, protože to má smysl.

  Mohla jsem si koupit třeba nové šaty, ale… Zapojila jsem se, protože to má smysl. Radka Tesaříková Personalistka (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Zapojila jsem se, protože mi firma dala tuto možnost.

  Zapojila jsem se, protože mi firma dala tuto možnost. Růžena Kordulová konstruktérka gum, lepička (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • Pomáhám, protože je to správné.

  Pomáhám, protože je to správné. Zuzana Vávrová konstruktérka (KAREL KAŇÁK, S.R.O.)
 • 1

Kontaktujte nás a buďte další firmou, která nechá své zaměstnance zažít výjimečný pocit. 

Projekt vznikl ve spolupráci s agenturou Ogilvy. Děkujeme!

Copyright © 2021 Den pro charitu. Všechna práva vyhrazena.