• Ten den jsem se o to více těšila do práce když jsem věděla, že každá minuta pomůže těm, kteří takové štěstí v životě neměli.

  Ten den jsem se o to více těšila do práce když jsem věděla, že každá minuta pomůže těm, kteří takové štěstí v životě neměli. Kristýna Bílková Asisstant to the Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Udělat každý den byť malý dobrý skutek mi dává smysl a dát celý den jako dobrý skutek pak ještě větší.

  Udělat každý den byť malý dobrý skutek mi dává smysl a dát celý den jako dobrý skutek pak ještě větší. Marek Třeška Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Byla to výborná příležitost nepřestat dělat práci, která mě baví a přitom si prožít celý den jako výjimečný - s pocitem, že pomáhám lidem, kteří to potřebují.

  Byla to výborná příležitost nepřestat dělat práci, která mě baví a přitom si prožít celý den jako výjimečný - s pocitem, že pomáhám lidem, kteří to potřebují. Sylwia Říhošková Corporate Communication & Branding Manager (HARTMANN - RICO a.s.)
 • Čas je velkou hodnotou o níž každý z nás rozhoduje. Jsem velmi rád, že se řada kolegů zapojila do této aktivity a využila možnosti, dělat práci v níž jsou dobří a zároveň být prospěšný těm, kdo to potřebují. Akce každému z nás dává možnost zažít dobrý pocit a radost v jednom čase dvakrát.

  Čas je velkou hodnotou o níž každý z nás rozhoduje. Jsem velmi rád, že se řada kolegů zapojila do této aktivity a využila možnosti, dělat práci v níž jsou dobří a zároveň být prospěšný těm, kdo to potřebují. Akce každému z nás dává možnost zažít dobrý pocit a radost v jednom čase dvakrát. Tomáš Groh Managing Director (HARTMANN - RICO a.s.)
 • 1

Projekt vznikl ve spolupráci s agenturou Ogilvy. Děkujeme!

Copyright © 2021 Den pro charitu. Všechna práva vyhrazena.